Bilişim Garajı 100.000'i aşan öğrenci sayısıyla 18 yaş altı nesillere yönelik "bilişimle üretim" eğitimleri veren ülkemizin en büyük online eğitim platformudur
about

Bilişim Garajı, 2013 yılından bu yana teknolojinin herkes için öğrenilebilir olduğunu savunan ve eğitimde Ar-Ge çalışmaları ile öğrenme içerikleri üreten bir eğitim teknolojileri firmasıdır.

Geliştirdiği içerikler ile oluşturduğu online öğrenme platformunu, her yaştan kullanıcının teknolojiyi tanıma ve öğrenme ihtiyacına katkı sağlamak üzere sunmaktadır.

Ülke genelinde kalıcı bir değişim ve dönüşüm yaratmayı hedefleyerek öncelikle okullar içerisinde teknoloji eğitimini bütünsel bir yaklaşım ile sunmayı temel almıştır. Tüm bunlar doğrultusunda hem okullarda hem de evlerde ulaşılabilir olan bilisimgaraji.com ve cumulus.com.tr platformunu hayata geçirmiştir.

Okullarda, 5-16 yaş arası öğrencilerin bilişim teknolojileri, Maker, STEM, teknoloji, inovasyon derslerindeki eğitimlerini, temel derslerde olduğu gibi bütünsel bir bakış açısıyla öğrenebilecekleri içerikler olarak geliştirerek, bu içerikleri öğretmenleri aracılığı ile bilisimgaraji.com üzerinden ulaşacakları şekilde hizmete sunmaktadır.

2023 yılı ile 10. yılını kutlayan Bilişim Garajı, deneyimli ekibi ile bugüne kadar 50.000 sayfalık online multimedya içeriği ve 1000’lerce etkinliği ile 81 ilde yüzlerce eğitim kurumuna hizmet vermekte ve her yıl binlerce öğrencinin gelişimine destek olmaktadır.

“Gelecekten Konuşur” mottosu ile çıktığı yolda Türkiye’nin her köşesine ulaşan öğrenme platformu ile “teknoloji ile üretim”in ve “inovasyon kültürü”nün ülke genelinde yaygınlaşması için çalışmış ve çalışmaya devam etmektedir.

0
+
Okul
0
K+
Öğrenci
0
K+
Online İçerik